top of page

Save the date! FGA:n vuoden 2023 tapahtumien ajankohdat nyt julki
Suomen Golfkentänhoitajien yhdistyksen vuoden 2023 tapahtumakalenteri on nyt saanut muotonsa ja alla nähtävissä vuoden tapahtumat ja niiden sijainnit.- Yhdistyksen vuosikokous ja kevätkoulutus perjantaina 31.3.2023 klo 9-16 Messukeskuksessa Kevät- & Golfmessujen yhteydessä


- Bunker Camp 28.6-1.7.2023 Pickala Golfin LET turnauksen yhteydessä. FGA kasaa jäsenistöstään vapaaehtoistiimin (6-10hlö) auttamaan turnausvalmisteluissa.


- Yhdistyksen mestaruuskilpailut 5.-6.10.2023 Nordcenter Golfissa


- Syysseminaari marraskuun ensimmäisellä viikolla samalla paljon positiivista palautetta saaneella konseptilla kuin vuonna 2022 (tarkka pvm TBA & sijainti Helsinki, tarkempi TBA)Kaikista tapahtumista julkaistaan lisätietoja ja ilmoittautumistiedot myöhemmin erikseen!

Olkaahan yhteydessä, jos tapahtumien järjestelyissä avustaminen innostaa!Terveisin FGA:n hallitus!
bottom of page